Wiadomości

Obchody „Dnia Kota” w przedszkolu w Kątach

18 lutego w naszym przedszkolu obchodziliśmy „Dzień Kota”. Od samego rana dzieci bawiły się przy piosenkach o kotach, uczestniczyły w „kocich zabawach”, rozwiązywały zagadki, a także malowały ulubione czworonogi. Wysłuchały również bajek o przygodach kota Filemona oraz baśniowego kota w butach.

Miłą niespodzianka dla dzieci była wizyta pani wizażystki, która malując im twarze, sprawiła, że maluszki zamieniły się w kolorowe kotki.

Dla przedszkolaków był to niewątpliwie dzień pełen wrażeń  oraz ciekawych i nowych doświadczeń, przeżyty w radosnej atmosferze.

Wychowawca grupy przedszkolnej

Iwona Kapelańska

Czytaj więcej...

Ankieta dla mieszkańców gmin członkowskich LGD Kraina Mlekiem Płynąca

Szanowni Państwo,

Zapraszamy Państwa – mieszkańców naszego regionu a zwłaszcza gmin, które są położone w obszarze działania Lokalnej Grupy Działania Kraina Mlekiem Płynąca do wyrażenia opinii na temat warunków życia w Państwa gminie.

Ankieta jest anonimowa a jej wyniki posłużą wyłącznie temu, aby dostosować Lokalną Strategię Rozwoju do potrzeb mieszkańców i regionu i zrealizować badanie ewaluacyjne oceny wdrożenia Lokalnej Strategii Rozwoju LGD Kraina Mlekiem Płynąca.

Ankieta znajduje się pod linkiem