Imieniny:

Dziś: Rozy Szczesnego Jutro: Izabeli
01:31:32
 30 Sierpień 2016

UWAGA! Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.

Zrozumiałem

Aktualności

Jasełka w kościele parafialnym w Małym Płocku

Niedziela 12 stycznia w kościele pod wezwaniem Znalezienia Krzyża Świętego w Małym Płocku upłynęła pod znakiem jasełek. Jako pierwsze zgromadzonym w kościele wiernym zaprezentowały się dzieci ze Szkoły Podstawowej w Małym Płocku, a po nich, zaraz po kolejnej mszy na ołtarz wkroczyły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Rogienicach Wielkich, zabierając widzów w podróż w czasie do Betlejem.

 

Dzieci z dużym zaangażowaniem przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus, wspaniale wczuwając się w rolę aniołków, pasterzy, Trzech Królów, Świętej Rodziny i wspólnie z widzami przeżywały magię Bożego Narodzenia. Mali aktorzy we wspaniałych strojach prezentowali swoje role przeplatane kolędami. Było pięknie, wzruszająco i rodzinnie.


Młodym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy, wczucie się w rolę, a przede wszystkim za umiejętność działania w zespole, dzięki czemu wspólnie stworzyły urzekające widowisko. Nagrodą za wspaniałe występy małych aktorów były gromkie brawa zgromadzonych w kościele widzów. Przedstawienie było niezapomnianym przeżyciem zarówno dla "młodych aktorów", ich rodziców, jak i pozostałych widzów.Menu główne

Dziennik Ustaw

Monitor Polski

Biuletyn Informacji Publicznej

Baza Aktów Własnych

Odsyłacze

Fundacja "Kraina Mlekiem Płynąca"

Zmieniaj siebie, Bądź aktywny

Nie ufaj bezgranicznie

RPO

Pierwszy Portal Rolny

Piagro - portal rolniczy