Zbiórka odpadów wielkogabarytowych - kwiecień 2017

Odbiór odpadów wielkogabarytowych (meble, zużyty sprzęt AGD i RTV kompletny) odbędzie się w dniach 18 – 21 kwietnia 2017 roku. Wielkogabaryty, zużyty sprzęt AGD i RTV należy wystawić w dniu odbioru najpóźniej do godz. 7:00. Objazd rozpoczyna się od godz. 7.00 i jest jednokrotny. Samochody nie są zawracane z trasy przejazdu na indywidualne zgłoszenie.

 

 

Odpady wielkogabarytowe są to odpady komunalne, które ze względu na rozmiar lub wagę nie mieszczą się w pojemnikach na odpady zmieszane.

Do tej grupy odpadów zaliczamy między innymi: stoły, krzesła, szafy, tapczany, łóżka, fotele, dywany, materace, zabawki dużych rozmiarów, itp., a nie zaliczamy wszelkiego rodzaju części samochodowych, odpadów sanitarnych, remontowych, rozbiórkowych, budowlanych, w tym stolarki okiennej i drzwiowej.

 

ODPADY WIELKOGABARYTOWE

Terminarz wywozów odpadów wielkogabarytowych (meble i zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny kompletny) kwiecień 2017 r. dla Gminy Mały Płock

Data odbioru : kwiecień, 18,

Rudka-Skroda, Ruda-Skroda, Cwaliny Duże, Cwaliny Małe, Mściwuje, Kąty, Wygrane, Budy-Kozłówka,

Data odbioru : kwiecień 19

Nowe Rakowo, Stare Rakowo, Krukówka, Zalesie, Korzeniste, Józefowo,

Budy Żelazne

Data odbioru : kwiecień 20

Mały Płock, Śmiarowo, Popki

Data odbioru : kwiecień 21

Kołaki-Wietrzychowo, Kołaki-Strumienie, Rogienice-Wypychy, Rogienice Piaseczne, Rogienice Wielkie, Włodki, Waśki, Chludnie