gototopgototop
Start Strona główna


Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Urząd Gminy Mały Płock


 
Małopłockie dziękczynienie za plony Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email
Wpisany przez Radosław Borawski   
wtorek, 16 września 2014 08:23

Praca na roli jest najpierwotniejszym zajęciem człowieka. To protoplaści dzisiejszych rolników na samym początku dziejów, w poszukiwaniu pożywienia, w sposób dosłowny, podjęli polecenie Stwórcy: „ czyńcie sobie ziemię poddaną”. Zawód człowieka uprawiającego ziemię przez wieki traktowany był jako wielce zaszczytny, uszlachetniający, uważany tak jak kapłaństwo za powołanie Boże. Ciężki trud tego zajęcia, zmaganie się z przeciwnościami natury hartuje ducha, wyrabia cierpliwość w procesie uprawy ziemi oraz kształtuje cnotę pracowitości.

Więcej…
 
Zaproszenie na zabawę dożynkową Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email
Wpisany przez Radosław Borawski   
środa, 10 września 2014 07:15

Gminny Ośrodek Kultury w Małym Płocku zaprasza mieszkańców Gminy Mały Płock dnia 14.09.2014 r. (niedziela) w godz. 17.00 - 21.30 na zabawę taneczną z okazji "Dożynek Parafialnych i Gminnych".

Więcej…
 
Konsultacje społeczne Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email
Wpisany przez Tomasz Sobieski   
poniedziałek, 15 września 2014 10:52

Zapraszam do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu "Programu współpracy Gminy Mały Płock z organizacjami pozarządowymi na rok 2014" . Przygotowany wstępny projekt „Programu współpracy ...“ poddany zostaje do konsultacji, w celu zebrania uwag i opinii organizacji pozarządowych i podmiotów działających w sferze pożytku publicznego na terenie Gminy Mały Płock.

Więcej…
 
Informacja o zasadach i sposobie zgłaszania list kandydatów na radnych w wyborach do rad gmin (rad miejskich, rad miast) w gminach niebędących miastami na prawach powiatu, które będą zarządzone na dzień 16 listopada 2014 r. Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email
Wpisany przez Radosław Borawski   
środa, 03 września 2014 09:23

Ilekroć w niniejszej Informacji mowa jest o:

1) radzie gminy — należy przez to rozumieć radę gminy, radę miejską lub radę miasta, w gminie niebędącej miastem na prawach powiatu;

2) gminnej komisji wyborczej — należy przez to rozumieć także miejską komisję wyborczą.

1. Uprawnionymi do zgłaszania list kandydatów na radnych w wyborach do rad gmin są komitety wyborcze, które uzyskały od Państwowej Komisji Wyborczej lub od właściwego komisarza wyborczego postanowienie o przyjęciu zawiadomienia o utworzeniu komitetu wyborczego (art. 98 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. — Kodeks wyborczy – Dz. U. Nr 21, poz. 112, z późn. zm.). W przypadku komitetów wyborczych, które uzyskały postanowienie od komisarza wyborczego, mogą one zgłaszać listy kandydatów na obszarze wskazanym w tym postanowieniu.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 129