gototopgototop
Start Strona główna


Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Urząd Gminy Mały Płock


 
PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W PUNKCIE WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO W MAŁYM PŁOCKU Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email
Wpisany przez Tomasz Sobieski   
wtorek, 21 października 2014 09:24

Pasowanie na przedszkolaka17 października 2014 r. w Punkcie Wychowania Przedszkolnego  przy Szkole Podstawowej w Małym Płocku realizowanego w ramach projektu „Wesołe Przedszkole” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego odbyło się uroczyste pasowanie maluchów na przedszkolaków.

Więcej…
 
Audycja muzyczna „Kiedy powietrze gra” w Punkcie Wychowania Przedszkolnego w Chludniach Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email
Wpisany przez Tomasz Sobieski   
poniedziałek, 20 października 2014 13:29

Koncert filharmonii w Wesołym Przedszkolu w ChludniachDnia 15.10.2014r. w  Punkcie Wychowania Przedszkolnego w Chludniach realizowanego w ramach projektu „Wesołe Przedszkole” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego, odbył się kolejny koncert filharmonii, pt. „Kiedy powietrze gra”. Odbiorcami audycji były maluchy z naszego punktu oraz dzieciaki ze szkoły podstawowej w Chludniach.

Więcej…
 
Audycja muzyczna w Punkcie Wychowania Przedszkolnego „Wesołe przedszkole” w Małym Płocku Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email
Wpisany przez Tomasz Sobieski   
wtorek, 21 października 2014 09:20

Audycja muzyczna15 października 2014 r. w Punkcie Wychowania Przedszkolnego  przy Szkole Podstawowej w Małym Płocku realizowanego w ramach projektu „Wesołe Przedszkole” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego odbyła się audycja muzyczna dla przedszkolaków pt. „Kiedy powietrze gra”. Wykonawcy to artyści Agencji Muzycznej  Arte – Muza z Białegostoku.

Więcej…
 
Edukacja muzyczno-teatralna w Wesołym Przedszkolu w Rogienicach Wielkich Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email
Wpisany przez Radosław Borawski   
poniedziałek, 20 października 2014 12:43

Punkt Wychowania Przedszkolnego w Rogienicach Wielkich realizowany w ramach projektu Wesołe Przedszkole współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego jest integralną częścią Szkoły Podstawowej. Dlatego też 15 października audycję muzyczną w wykonaniu artystów z Białegostoku, którzy przyjechali do przedszkolaków z Wesołego Przedszkola obejrzały również ich starsze koleżanki i koledzy ze szkoły.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 132