gototopgototop
Start Strona główna


Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Urząd Gminy Mały Płock


 
W gminie Mały Płock uczniowie dojadą do szkoły nowym busem Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email
Wpisany przez Radosław Borawski   
czwartek, 25 września 2014 07:09

We wrześniu gmina zainwestowała w transport dla uczniów, dokonując zakupu busa. Nowy pojazd to komfortowy Renault Trafic. Jest przystosowany do przewozu 9 osób. Ma doskonałe nawiewy dla pasażerów i wyposażony jest w szereg systemów zapewniających bezpieczeństwo jazdy, między innymi ABS, ESP i ASR.

Więcej…
 
Najstarszy mieszkaniec Kątów skończył 102 lata Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email
Wpisany przez Radosław Borawski   
środa, 24 września 2014 07:44

Wyjątkowy jubileusz sto drugich urodzin świętował w poniedziałek 22 września mieszkaniec Kątów, Marian Kopczyński. Mimo sędziwego wieku nadal cieszy się niezłą pamięcią i dobrym humorem. Tego dnia z życzeniami i kwiatami pojawili się u jubilata Beata Muniak - Sekretarz Gminy oraz Marzena Stepnowska-Backa - Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

Więcej…
 
Konsultacje społeczne w gminie Mały Płock Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email
Wpisany przez Radosław Borawski   
środa, 24 września 2014 12:34

Zachęcamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących utworzenia i lokalizacji siłowni na wolnym powietrzu. Ankiety konsultacyjne dostępne są w Urzędzie Gminy, Ośrodku Pomocy Społecznej, Gminnym Ośrodku Kultury oraz we wszystkich szkołach na terenie gminy.

Więcej…
 
Sprzątanie Świata w "Wesołym Przedszkolu" w Kątach Dodaj do Facebook`a PDF Drukuj Email
Wpisany przez Radosław Borawski   
poniedziałek, 22 września 2014 12:38

Wrzesień to miesiąc, w którym co roku włączamy się w akcję" Sprzątania Świata", która jest dla dzieci atrakcją i aktywną formą edukacji ekologicznej. Dzięki takiej akcji uczymy się bardziej przyjaznego stosunku do naszej planety. Dlatego 16 września przedszkolaki z Punktu Wychowania Przedszkolnego w Kątach realizowanego w ramach projektu "Wesołe Przedszkole" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego wyruszyły na sprzątanie świata.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 130